Çocuğunuzun Adı veya RumuzuAslan Aslantürk

 

Öncelikle alanında en tecrübeli insanları bir araya toplayan timur hocama cok teseklür ediyoruz. Sizinle bu yola cıktıgımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.hiçbir sorunumuz olmadıgı için 1 yıl bekletmişti hocamız bizi. olur gerek yok demişti ısrarla. tedavimize basladığımızda çok endişeliydik ve psikolojik açıdan hiç rahat değildik acaba olucakmı osizden-gelenler-aslan-aslanturklmazsa bir daha nasıl gecicek bu sürec derken ekibi bize cok yardımcı oldu güleryüzlü bol sohbetli ekibi bu süreçte bir telefon kadar uzağımızdaydı ilk denemede basarı elde edememiştik ama hocamıza olan güvenimiz bizi pes ettirmedi ve ikinci tüp bebek tedavimize daha inançlı ve rahat gitmiştik. saatinde girdik randevularımıza hatta bazen erken bile girdik hiçbir konuda zorluk çekmemiştik çünkü siz nekadar rahat olursanız işiniz okadar güzel seyir eder demişti hocamız sonuc pozitif:)) bize dediği tek sey olumlu düşünün tedaviye bile gerek kalmaz. şimdi 15 günlüğüz baska şehirde olmamıza rağmen bizi hiç yanlız bırakmadılar. Sonsuz teşekkürler…

 

Gürgan Clinic Hakkındaki DüşüncelerinizHerkese tavsiye edebilceğim tek adres profesyonel ekibi ve doktorlarıyla bukadar başarılı bir clinik açan timur hocamı iyiki tanımışız sayenizde inandık cabaladık ve sahip olduk zor zamanlarımda desteğinizi eksik etmediniz. Bu 9 aylık süreçte bizi yanlız bırakmadınız cok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz….

 

Bir önceki yazımız olan Sperm Yumurta ve Embriyo Dondurulması Ne Fayda Sağlamaktadır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.